Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 6 oktober en 12 oktober worden opgehaald afhankelijk van de bouwmarkt die je kiest.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Inhoud van 350 liter voor ruime wateropslag
HDPE kunststof met moderne steenlook
Meerdere aansluitpunten voor vulautomaat en kranen
Geschikt om strak tegen een gevel te plaatsen
De Aqua Tower regenton van 350 liter is een moderne en functionele watertank voor het opvangen van regenwater. Het slanke ontwerp en de steenachtige uitstraling zorgen ervoor dat de regenton uitstekend past tegen een gevel of schutting. De tank is gemaakt van HDPE kunststof waardoor hij stevig en weerbestendig is. Bovenaan bevindt zich een opening met deksel waarmee je eenvoudig toegang hebt tot de binnenzijde van de regenton.
De Aqua Tower heeft meerdere aansluitpunten voor een vulautomaat en vier draadgaten waarvan twee geschikt zijn voor driekwart inch kranen of koppelingen op tuinslangen. Hierdoor bepaal je zelf de ideale tappositie. De onderste aansluiting is bedoeld voor het legen van de tank tijdens vorstperiodes. De afmetingen zijn 39 x 78 x 135 cm en de kleur is antraciet. Dit model is onderdeel van een serie en is verkrijgbaar in andere varianten.
Het opgevangen regenwater is geschikt voor planten, potten en borders en voor lichte klusjes in de tuin. Dankzij de combinatie van een grote inhoud, een slanke vorm en meerdere aansluitmogelijkheden is de Aqua Tower een praktische toevoeging voor dagelijks gebruik in de tuin.
Deze producten helpen om minder drinkwater te gebruiken in en om het huis. Bijvoorbeeld door de waterdoorstroom te beperken, regenwater te gebruiken of waterbesparend gedrag makkelijker te maken. Voorbeelden zijn waterbesparende kranen, douchetimers en regentonnen.
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop door ons op laten halen voor €39.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen, verse/bederfelijke artikelen zoals planten en artikelen die om redenen van gezondheidsbescherming of hygiëne niet geschikt zijn om te worden teruggezonden.
Mooie ruime regenton en ziet er stijlvol uit ondanks de omvang. Gemakkelijk te monteren.
Isa Jane
4 augustus 2023
4/5
Mooie regenton
Mooie regenton, kunstof wel goed ondersteunen en recht zetten
Roger
5 juni 2025
3/5
Stevig/groot volume, maar monteren kraan erg krap
Mooie stevige regenton, helaas op het kraantje na, geen aansluit materialen erbij.
Wat wel handig is, zijn de extra aansluitmogelijkheden voor het kraantje. De meeste modellen hebben dit maar op één positie.
Helaas kun je op de foto niet zien dat er aan de linker zijkant nu net geen aansluitmogelijkheid is voorbereid. Kleine moeite om zelf een gat te boren, maar was handiger geweest indien we dit van te voren wisten.
Ook een beetje onhandig om de kraan aan de binnenkant vast te maken, aangezien de bovenkant er niet af kan. Met een beetje handigheid via een gat van zo'n 25cm moet je zo diep in de ton, dat je iets langs moet hebben om de bout van de kraan vast te houden. Je komt er met je handen niet bij.