Plafondplaat porselein zwart 10,5cm
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Keramiek
Deze porseleinen plafondkap wordt gebruikt om een wand- of plafondlamp te monteren. Deze plafondkap wordt geleverd met schroeven, pluggen en een trekontlasting. Het porselein, waarvan het mengsel een aanzienlijk percentage kaolien bevat, heeft een buitengewoon zwarte kleur; na geschilderd, op hoge temperatuur gebakken en geglazuurd te zijn, geeft het oppervlak een echt vol en levendig resultaat. Deze porseleinen plafondkap kit is zeker geschikt in de volgende situatie: - Je hebt een enkele hanglamp nodig, d.w.z. één lamp - Je geeft de voorkeur aan een eenvoudige, klassieke look en feel. Een creatieve tip: - kies voor bij je plafondkap een bijpassende porseleinen fitting
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 215231 |
| EAN | 8057730127547 |
| Gewicht product | 251 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 105 mm |
| Breedte product | 105 mm |
| Merk | Creative Cables |
| N P K | 9998-9998-9998 |