Prijs: 14.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Stevig en lekbestendig
- Voedselveilig en ongepoederd
- Extra grip door structuur
- 50 wegwerp handschoenen en een set wasbare katoenen handschoenen
Veiligheid staat voorop! Met de Pit Boss wegwerp nitril handschoenen werk je hygiënisch en veilig aan je barbecue. De handschoenen zijn robuust, lekbestendig en voedselveilig, perfect voor het hanteren van vlees en het schoonmaken van je grill. Dankzij het gestructureerde oppervlak heb je altijd een stevige grip. In deze set krijg je 50 wegwerphandschoenen én 2 katoenen handschoenen die je opnieuw kunt gebruiken. De katoenen handschoenen zorgen voor extra comfort en kunnen na gebruik gewoon in de wasmachine.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 321509 |
| EAN | 0684678410738 |
| Gewicht product | 690 gr |
| Hoogte product | 35 mm |
| Lengte product | 2550 mm |
| Breedte product | 1100 mm |
| Type(nummer) | PIT BOSS 50CT DISPOSABLE NITRILE GLOVES |
| Merk | Pit Boss |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.