57.49
Prijs: 17.25 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lichtopbrengst: 600 lm
- Materiaal: Kunststof, Staal
De Philips Ecomoods Bamboo tuinsokkel RVS combineert een eigentijdse vormgeving met een energiezuinig ontwerp. In vergelijking met traditionele gloeilampen wordt met de meegeleverde Philips-lamp een energiebesparing van wel 80% gerealiseerd. Daarnaast hebben de lampen een zeer lange levensduur, tot wel 20.000 uur. Elk component van de Philips Ecomoods Bamboo tuinpaal RVS is vervaardigd uit hoogwaardig materiaal zoals gegoten aluminium en roestvrij staal.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 429827 |
| EAN | 5413987123221 |
| Gewicht product | 700 gr |
| Hoogte product | 438 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Type(nummer) | Bamboo |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.