Prijs: 13.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:470 lm
- Lampfitting:E14
- Wattage lichtbron:5 Watt
- Lichtkleur:Instelbaar wit
Maak je lampen slim met de trendy Philips Smart LED filamentkaarslamp. Deze lamp met E14-fitting geeft instelbaar wit licht en is eenvoudig te bedienen via de WiZ app. Dim de lamp, zet hem feller, selecteer een andere wittint of kies één van de voorgeprogrammeerde lichtscènes. Stel bijvoorbeeld een 24-uurs ritme in en word wakker met koel licht om met wat extra energie aan de dag te beginnen. 's Avonds laat wordt het licht automatisch wat warmer, zodat je lekker ontspannen onder de wol kunt kruipen. Ontdek in de WiZ app nog veel meer ritmes en scènes, waar je elke dag wat aan hebt. Gemakkelijk te bedienen via je eigen wifinetwerk met de WiZ app of je stem.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179979 |
| EAN | 8719514372061 |
| Gewicht product | 57 gr |
| Hoogte product | 113 mm |
| Lengte product | 35 mm |
| Breedte product | 35 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.