Philips smart LED kaars E14 40w
Prijs: 12.99 euro
Aantal stuks:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:470 lm
- Lampfitting:E14
- Wattage lichtbron:5 Watt
- Lichtkleur:Instelbaar wit
Verlicht je huis slim met deze Philips Smart LED E14-kaarslamp en kies uit elke wittint die je maar wil. De lamp is eenvoudig te bedienen via de WiZ app. Dim de lamp, zet hem feller of kies één van de voorgeprogrammeerde lichtscènes. Stel bijvoorbeeld een 24-uurs ritme in en word wakker met koel licht om met wat extra energie aan de dag te beginnen. 's Avonds laat wordt het licht automatisch wat warmer, zodat je lekker ontspannen onder de wol kunt kruipen. Ontdek nog veel meer ritmes en scènes, waar je elke dag wat aan hebt. Gemakkelijk te bedienen via je eigen wifinetwerk met de WiZ app of je stem.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179977 |
| EAN | 8719514372382 |
| Gewicht product | 63 gr |
| Hoogte product | 116 mm |
| Lengte product | 39 mm |
| Breedte product | 39 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.