Philips LED peer E27 40W 2 stuks filament helder niet dimbaar
Prijs: 14.69 euro
1+1 gratis
1+1 gratis op bijna alle Philips LED lichtbronnen Philips Hue, combineren mogelijk, bij aankoop van 2 stuks ontvang je 50% korting op deze 2 artikelen
Aanbieding t/m 31-05-2026
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:470 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:4 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude lamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze standaardlampen verbruiken circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lampen hebben een E27-fitting, en passen dus in de meeste lampen met grote fitting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153302 |
| EAN | 8718699777593 |
| Gewicht product | 60 gr |
| Hoogte product | 106 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Klantreviews
19 klantreviews
5 sterren
18 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Standaard lamp die bijna overal in past
fijne standaard lampen die ook nog energiezuinig zijn
Ben
4 juni 2025
5/5
Helder licht
Goed product. Wel redelijk fel. Met deze in de lamp is er toch nog een helder licht in huis.
Jonathan
17 november 2024
5/5
Prima lampen
Prima lampen voor een mooie prijs.
Geven goed licht.
Niets mis mee.p
Zeeuwsmeisje
22 oktober 2024