Philips LED peer E27 60W filament helder niet dimbaar
Prijs: 10.49 euro
1+1 gratis
1+1 gratis op bijna alle Philips LED lichtbronnen Philips Hue, combineren mogelijk, bij aankoop van 2 stuks ontvang je 50% korting op deze 2 artikelen
Aanbieding t/m 31-05-2026
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:806 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:7 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude lamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze standaardlamp verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een E27-fitting, en past dus in de meeste lampen met grote fitting.
Klantreviews
12 klantreviews
5 sterren
7 reviews
4 sterren
3 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Comfortabel licht
Fijn licht voor de ogen. Helder maar comfortabel ondanks de sterkte van “60 watt”
Kees
17 maart 2025
5/5
Helder toch?
Goed product, energie zuinig en grote lichtopbrengst
Peter
13 november 2024
5/5
Schijnt prachtig
Mooie heldere lamp die veel helder licht geeft in `t donker
Gijsbertje
28 augustus 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153299 |
| EAN | 8718699777579 |
| Gewicht product | 60 gr |
| Hoogte product | 106 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.