Philips LED peer E27 25W filament helder niet dimbaar
Prijs: 8.39 euro
1+1 gratis
1+1 gratis op bijna alle Philips LED lichtbronnen Philips Hue, combineren mogelijk, bij aankoop van 2 stuks ontvang je 50% korting op deze 2 artikelen
Aanbieding t/m 31-05-2026
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:250 lm
- Lampfitting:E27
- Wattage lichtbron:2 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude lamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze standaardlamp verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een E27-fitting, en past dus in de meeste lampen met grote fitting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153297 |
| EAN | 8718699763213 |
| Gewicht product | 60 gr |
| Hoogte product | 104 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Klantreviews
14 klantreviews
5 sterren
12 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Prima!
Prima lamp, mooi warme kleur en niet te fel. In een open armatuur geeft de lamp een mooie afwerking.
MD
18 mei 2025
5/5
Mooi licht
Mooi warm licht, sfeervol, maar wel voldoende licht
Jet
26 februari 2025
5/5
Gewoon een lamp
Prima lamp, niks meer niks minder. Veel meer kun je er niet over zeggen
Lian
18 februari 2025