Philips Enneper inbouwspot 3xGU10 wit
Prijs: 21.49 euro
15.04 met Club Karwei
30% korting
30% korting op bijna alle spots, plafond- & badkamerverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. plafondventilators
Aanbieding nog 4 dagen geldig
Aantal lichtpunten:
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
Accentueer je huis met licht door deze Philips inbouwspotset Enneper wit 3 stuks. Deze set is ideaal voor accentverlichting door zijn draaibare spots. Het minimalistische ontwerp past bij elk plafond. De spots worden zonder lichtbron geleverd. Bekijk het hele assortiment inbouwspots bij de Karwei bouwmarkt bij je in de buurt of hier op de webshop!
Klantreviews
38 klantreviews
5 sterren
29 reviews
4 sterren
4 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
4 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Geen boormachine nodig! Aansluiten was simpel
Super spul… het gaat er vanzelf in. Uitstekend! Materiaal is stevig
14 maart 2025
5/5
Philips inbouwspot
Philips Enneper spots gemonteerd onder carport werkt en past perfect.
7 december 2024
5/5
Mooie spots voor prima prijs
Mooi makkelijk te monteren
en goeie kwaliteit
En prima prijs
11 oktober 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips Enneper inbouwspot 3xGU10 wit15.04
Voeg product toe aan set
Totaal 15.04
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 583770 |
| EAN | 8718696160404 |
| Gewicht product | 248 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie