Philips duospot Star aluminium - Incl 2X LED 3W dimbaar
Prijs: 62.99 euro
44.09 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Aantal lichtpunten:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtbron: Inclusief
- Dimbaar: Ja
De Philips duo-spot is een plafondlamp voor binnenshuis. De lamp bestaat uit twee verstelbare LED-lampen. Door het mooie strakke design past deze Philips duo-spot perfect in een modern interieur.
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
0 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
2/5
Goede kwaliteit, pasvorm minder
De body van de lamp is te smal. als je hem direct op de outlet zet, is deze te smal
luuk
22 mei 2020
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 467842 |
| EAN | 8718291444879 |
| Gewicht product | 495 gr |
| Hoogte product | 82 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 198 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.