Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Eenvoudig te openen met hendel
- Opvouwbaar en compact op te bergen
- UV-bestendig doek
Een rustige plek in de schaduw
Met de Parasol Marbella terracotta streep ø 250 cm maak je van je buitenplek een comfortabele plek om te zitten. De ronde vorm en het formaat zorgen voor een prettige schaduw boven je tafel of zithoek. Door de hoogte van 230 cm voelt het open en ruim aan.
Makkelijk te gebruiken
De parasol heeft een hendel waarmee je hem soepel open en dicht klapt. Zo speel je makkelijk in op het moment van de dag. Na gebruik vouw je hem eenvoudig in, zodat hij netjes opgeborgen kan worden.
Stevig en geschikt voor elke dag
De combinatie van aluminium en staal zorgt voor een stabiel frame. Het polyester doek is uv-bestendig en helpt om de zon te filteren. De paal met een diameter van 3,8 cm past in veel gangbare parasolvoeten.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 356149 |
| EAN | 8711247218937 |
| Gewicht product | 4500 gr |
| Hoogte product | 2300 mm |
| Lengte product | 2450 mm |
| Breedte product | 2450 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
