Prijs: 33.99 euro
23.79 met Club Karwei
30% korting
30% korting op bijna alle buitenverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. lichtbronnen, TL-buizen, Philips Hue en Vast Laag-artikelen
Aanbieding nog 6 dagen geldig
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, donderdag 28 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Heerlijk genieten van je overdekt terras. Met Tubix creëer je de ideale sfeer voor mooie en vooral lange zomeravonden. Tubix is een plafondlicht gemaakt voor outdoor-gebruik. Weer of wind doen hem niets. Het maakt het model ideaal om te plaatsen in een overdekt terras of poolhouse. De mooie kokervorm is erg stijlvol en toch modern. Met een hoogte van amper 15,3 centimeter neemt hij amper plaats in. Tubix is voorzien van een E27-fitting.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide Tubix Plafondspot Buiten antraciet23.79
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 23.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179699 |
| EAN | 5411212271204 |
| Gewicht product | 650 gr |
| Hoogte product | 153 mm |
| Lengte product | 108 mm |
| Breedte product | 108 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.