Hanglamp Indy bamboe naturel Ø55 cm
Beoordeeld met 4.6 van de 5 sterren, 547 klantreviews
30% korting, voordeelprijs: 65.09 euro met Club Karwei
Prijs: 92.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Geniet van een echte woestijnzonsondergang aan tafel. Kom samen met je gasten in tropische sferen met deze Cactus-tafellamp. Maak je geen zorgen over het onderhoud: Cactus haalt voldoende energie uit zijn bloempot. Deze unieke keramische verlichting van Lucide vervangt de cactusnaalden door fijne lichtstralen. Deze Cactus heeft een speciale kern. In de E14-fitting kan je zelf een (led-)lichtbron installeren.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 179473 |
| EAN | 5411212133649 |
| Gewicht product | 900 gr |
| Hoogte product | 295 mm |
| Lengte product | 190 mm |
| Breedte product | 190 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |