Lucide NIGEL plafondspot LED Dim to warm GU10 2200K/3000K Zwart
Prijs: 139 euro
97.30 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Aantal lichtpunten:
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
Dit is Nigel, een plafondspot compatibel met drie GU10 dim to warm ledlichtbronnen. Deze geven licht van 2200 tot 3000k. Een eenvoudig en tijdloos ontwerp met een cilindervormige lampenkap zodat de spot zich in allerlei interieurstijlen thuis voelt. Nigel is zowel in het zwart als wit beschikbaar. En met verschillende lichtpunten. De witte variant kreeg een zwarte kleur aan de binnenzijde van het armatuur. De plafondspot is gemaakt uit aluminium en is 12 centimeter hoog. Bevestig Nigel aan het plafond, sluit aan op een compatibele dimmer, draai en kantel de spots naar keuze en geniet.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide NIGEL plafondspot LED Dim to warm GU10 2200K/3000K Zwart97.30
Voeg product toe aan set
Totaal 97.30
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231376 |
| EAN | 5411212092571 |
| Gewicht product | 1240 gr |
| Hoogte product | 115 mm |
| Lengte product | 300 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.