Prijs: 43.99 euro
30.79 met Club Karwei
30% korting
30% korting op bijna alle hang-, tafel & vloerlampen alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. Vast Laag-artikelen en Philips Hue
Aanbieding alleen nog dit weekend geldig
Aantal lichtpunten:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 18 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Excl. E27 lichtbron
- Afm. (hxbxl) 20x25x161 cm
- Materiaal: metaal
De Lucide Fabian hanglamp is exlcusief voor de E27 lichtbron. De hanglamp heeft een kubusvormige, opengewerkte kooi en biedt een mooi zicht op de lichtbron binnenin. De kooi is gemaakt van zwart metaal. Omdat bij de hanglamp de lichtbron niet wordt meegeleverd, kan jezelf kiezen voor een dimbare lichtbron. Met een externe dimmer kan je deze vervolgens dimmen. De lengte van de hanglamp kan tot 161 cm in hoogte versteld worden, voor de rest is de kubus 20 bij 25 cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide hanglamp Fabian zwart 20x25 cm (lxb)30.79
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 30.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 231159 |
| EAN | 5411212010797 |
| Gewicht product | 1200 gr |
| Hoogte product | 1610 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 250 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.