Prijs: 27.49 euro
19.24 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Aantal lichtpunten:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Of je nu houdt van klassieke of van moderne interieurs, voor Bjorn vind je vast en zeker een plekje. Deze plafondspot met 1 lichtpunt werd doordacht vormgegeven zodat hij aan iedere stijlbehoefte voldoet. Met een metalen plafondplaat en een hoogwaardige glazen lampenkap bieden de ronde vormen van Bjorn meerwaarde aan je ruimte. Bovendien kan je het lichtpunt eenvoudig kantelen en draaien naar de plek waar je licht nodig hebt. Sluit deze plafondlamp aan op een dimmer voor het gewenste effect.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lucide BJORN plafondspot Zwart19.24
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 19.24
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 230865 |
| EAN | 5411212771216 |
| Gewicht product | 300 gr |
| Hoogte product | 165 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | Lucide |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.