Loctite Power Gel 3 gr
Beoordeeld met 4.7 van de 5 sterren, 3 klantreviews
Prijs: 8.19 euro
Online bijna uitverkocht
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Voor huishoudelijk gebruik
Zeer veelzijdig
Sterk en snel
Vaatwasserbestendige formule
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 160250 |
| EAN | 5010266157672 |
| Gewicht product | 3 gr |
| Hoogte product | 165 mm |
| Lengte product | 16 mm |
| Breedte product | 98 mm |
| Type(nummer) | Liquid |
| Merk | Loctite |