Prijs: 59.99 euro
Livn kachelband per 2 m verpakt in blister
Prijs: 14.99 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 2 juni in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Kachelband is hittebestendig tot 500 graden. De kachelband zorgt ervoor dat het deurtje van de houtkachel wordt afgedicht en zorgt ervoor dat er geen rook uit de kachel in de woonruimte komt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 601400 |
| EAN | 8712757455669 |
| Gewicht product | 180 gr |
| Hoogte product | 10 mm |
| Lengte product | 2000 mm |
| Breedte product | 10 mm |
| Merk | Livin' flame |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
3 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
1/5
Veels te dik
Ik vraag me af op welke kachel dit past, veels te dik en te duur voor dit product. Staat ook geen maat op de verpakking anders dan 1cm
Houtjetouwtje
20 januari 2025