Lay-Z spa filter cartridge VI
Prijs: 7.19 euro
Voeg product toe aan set
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, dinsdag 19 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Vervangende cartridge voor de filterpomp van Lay-Z-Spa. Gemakkelijk te reinigen. Wordt geleverd per 2 stuks. Afmeting: 10,6x8 cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Lay-Z spa filter cartridge VI7.19
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 7.19
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 156143 |
| EAN | 6942138981155 |
| Gewicht product | 170 gr |
| Hoogte product | 80 mm |
| Lengte product | 106 mm |
| Breedte product | 106 mm |
| Merk | Bestway |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Klantreviews
16 klantreviews
5 sterren
12 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
2 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
filter
dit is het juiste produkt voor de filterpomp van het zwembad
donald
9 juli 2025
5/5
Werkt naar behoren
Wat kan je erover zeggen? Filter doet wat hij moet doen; water filteren
Fristi
20 oktober 2023
5/5
Goed filter spa
Past precies in het filter van onze spa Kunnen we weer schoon bubbelen
Marga
31 juli 2022