Prijs: 17.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin kussen met effen design voor een rustige en stijlvolle uitstraling
- Decoratieve rucherand rondom voor een speelse en trendy finishing touch
- Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Afmetingen van L55 x B35 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Neutrale kleur die makkelijk combineert met andere kleuren en dessins in elke woonstijl
Geef je bank, fauteuil of bed een rustige en stijlvolle uitstraling met dit bruine kussen met rucherand. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een effen design, afgewerkt met een decoratieve rucherand rondom. Dankzij de neutrale kleur is het kussen makkelijk te combineren met andere kussens in verschillende kleuren en dessins. Met een formaat van L55 x B35 x H10 cm is het een fijne toevoeging voor extra sfeer en comfort in je interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370276 |
| EAN | 8720983690952 |
| Gewicht product | 680 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
