Prijs: 10.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin kussen met hartjesdessin voor een speels en subtiel accent
- Effen bruine ondergrond met kleine hartjes in donkere tint
- Gemaakt van katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Compact formaat van L35 x B25 x H10 cm, ideaal om te combineren met grotere kussens
- Perfect voor bank, fauteuil of bed en zorgt meteen voor extra sfeer
Geef je interieur een speels accent met dit bruine kussen met hartjesdessin. Het kussen is gemaakt van katoen en heeft een effen bruine ondergrond met kleine hartjes in een donkere tint, waardoor het een subtiele maar opvallende uitstraling krijgt. Door het compacte formaat is het ideaal om te combineren met grotere kussens op de bank, een fauteuil of het bed. Met een afmeting van L35 x B25 x H10 cm voeg je eenvoudig extra sfeer toe aan elke ruimte.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370452 |
| EAN | 8720983691270 |
| Gewicht product | 180 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 250 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
