Prijs: 14.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Uniek kussen met Chinese vaasprint
- Warme kleuren van bruin, roze, beige en rood
- Gemaakt van comfortabel katoen
- Afmetingen van L45 x B45 x H10 cm, ideaal voor de bank of het bed
- Voeg een exotische en verfijnde uitstraling toe aan je interieur
Breng een exotische sfeer in je interieur met dit kussen met Chinese vaasprint. Het kussen heeft een prachtig patroon van traditionele Chinese vazen, gecombineerd met bloemen in warme tinten van bruin, roze, beige en rood. Het is gemaakt van katoen, wat zorgt voor zowel comfort als stijl. Met de afmetingen L45 x B45 x H10 cm is dit kussen perfect voor op de bank, stoel of bed. De kleurrijke en gedetailleerde print maakt dit kussen een opvallend accent in je woonruimte.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370344 |
| EAN | 8720983691140 |
| Gewicht product | 430 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 450 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
