Prijs: 12.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Kussen met blokpatroon in warme terra tinten voor een speelse uitstraling
- Stijlvol dessin met oranje en zachtroze blokken en subtiele strepen
- Gemaakt van zacht katoen voor een prettig en comfortabel gevoel
- Compact formaat van L35 x B25 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Makkelijk te combineren met andere kussens of een plaid, perfect voor boho of modern interieur
Geef je bank, fauteuil of bed een warme en speelse uitstraling met dit kussen met blokpatroon in terra tinten. Het kussen is voorzien van een stijlvol dessin met blokken in oranje en zachtroze, gecombineerd met subtiele strepen voor een mooie, ambachtelijke look. Dankzij de katoenen stof voelt het kussen prettig aan en past het moeiteloos in verschillende interieurstijlen, van boho tot modern. Met een formaat van L35 x B25 x H10 cm is het een compact, maar opvallend item dat je eenvoudig combineert met andere kussens of een plaid. Perfect om extra sfeer én comfort toe te voegen aan jouw interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370177 |
| EAN | 8720983690778 |
| Gewicht product | 290 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 250 mm |
| Breedte product | 350 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
