Prijs: 15.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bruin kussen met speels blokpatroon en fijne strepen
- Opvallende roze bies voor een vrolijk contrast
- Gemaakt van zacht katoen voor een prettig gevoel
- Afmetingen van L55 x B35 x H10 cm, ideaal voor bank, fauteuil of bed
- Past moeiteloos in verschillende interieurstijlen, van modern tot boho
Geef je bank, fauteuil of bed een warme en speelse uitstraling met dit bruine kussen met blokpatroon. Het kussen is voorzien van een stijlvol dessin met blokken en fijne strepen, afgewerkt met een opvallende roze bies voor een vrolijk contrast. Dankzij de katoenen stof voelt het kussen prettig aan en past het moeiteloos in verschillende interieurstijlen, van modern tot boho. Met een formaat van L55 x B35 x H10 cm is het een comfortabele eyecatcher die ideaal is om te combineren met andere kussens of een plaid. Perfect om extra sfeer én zitcomfort toe te voegen aan jouw interieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370160 |
| EAN | 8720983690747 |
| Gewicht product | 680 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 350 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
