Konstsmide wandlamp Nemi met schemersensor zwart E27
Prijs: 64.99 euro
48.74 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle buitenverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. lichtbronnen, TL-buizen, Philips Hue en Vast Laag-artikelen
Aanbieding t/m 10-05-2026
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Passende accessoires
Handig als set kopen
Konstsmide wandlamp Nemi met schemersensor zwart E2748.74
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 48.74
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 237447 |
| EAN | 7318307322750 |
| Gewicht product | 900 gr |
| Hoogte product | 360 mm |
| Lengte product | 235 mm |
| Breedte product | 235 mm |
| Type(nummer) | Nemi 7322 |
| Merk | KONSTSMIDE |
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
2 klantreviews
5 sterren
1 review
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooie retro lamp
Mooie lamp met n groot licht bereik. Sensor werkt perfect. Snel en makkelijk te monteren.
Fred
27 augustus 2023