Prijs: 149 euro
111.75 met Club Karwei
25% korting
25% korting op bijna alle buitenverlichting alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. lichtbronnen, TL-buizen, Philips Hue en Vast Laag-artikelen
Aanbieding nog 9 dagen geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Stijlvolle up- en downlighter voor buiten
- IP54: bescherming tegen spatwater en stof
- E27 fitting geschikt voor max. 15W lichtbron, exclusief geleverd
- Compact formaat 33x7,5x13,5 cm, zwarte afwerking
De KonstSmide wandlamp Cuneo E27 1-lichtslamp zwart is een stijlvolle buitenlamp die functionaliteit en sfeer combineert. Dankzij het cilindervormige ontwerp met open streepjes ontstaat een bijzonder lichteffect dat zowel naar boven als naar beneden schijnt. De lamp is voorzien van een E27 fitting en geschikt voor een lichtbron tot maximaal 15W, die niet wordt meegeleverd.
Met een hoogte van 33 cm, een breedte van 7,5 cm en een diepte van 13,5 cm is deze wandlamp perfect voor plaatsing naast de voordeur of aan de muur van een terras of schuur. Het zwarte armatuur heeft een IP54-beschermingsklasse en is daardoor goed bestand tegen regen en andere weersinvloeden.
Passende accessoires
Handig als set kopen
KonstSmide buiten wandlamp Cuneo E27 1-lichtslamp zwart111.75
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 111.75
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 370868 |
| EAN | 7318303587528 |
| Gewicht product | 3500 gr |
| Hoogte product | 975 mm |
| Lengte product | 130 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Type(nummer) | 7358-752 |
| Merk | KONSTSMIDE |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisbezorgd
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.