KlikAanKlikUit Wandschakelaar Dubbel AWST-8802
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bedien verlichting, apparatuur, zonwering, rolluiken of een deurbel
- Werkt op batterijen
- Geschikt voor alle KlikAanKlikUit-ontvangers met automatisch code-systeem
Met deze KlikAanKlikUit Wandschakelaar AWST-8802 bedien jij eenvoudig je verlichting.
Specificaties
De dubbele draadloze KlikAanKlikUit-wandschakelaar AWST-8802 kun je op elke gewenste plek binnenshuis plaatsen. Je koppelt de zender met Klik Aan Klik Uit-ontvangers naar keuze. Zo kun je met beide knoppen op de schakelaar verlichting, apparatuur, zonwering, rolluiken of een deurbel bedienen. De schakelaar werkt op batterijen, dat betekent dat je hem heel eenvoudig overal kunt bevestigen zonder gedoe met draden of hoge spanning. Ook ideaal en veilig dus voor gebruik in badkamer en toilet.
Combineren
De zender is geschikt voor alle KlikAanKlikUit-ontvangers die zijn uitgerust met het automatisch codesysteem. Je kunt verschillende KlikAanKlikUit-producten met elkaar combineren.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 274389 |
| EAN | 8713439000047 |
| Gewicht product | 62 gr |
| Hoogte product | 80 mm |
| Lengte product | 21 mm |
| Breedte product | 80 mm |
| Type(nummer) | AWST-8802 |
| Merk | KlikAanKlikUit |
| N P K | 9998-9998-9998 |