KARWEI plafondlamp Vic beige 23xØ21cm
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geschikt voor E27 lichtbron
- Afmetingen 23 x Ø21 cm
- Volledig uitgevoerd in metaal
- Open lampenkap voor directe lichtspreiding
De KARWEI plafondlamp Vic in beige is een compacte plafondlamp die geschikt is voor gebruik met een E27 lichtbron. De open metalen constructie zorgt ervoor dat het licht direct en gelijkmatig wordt verspreid door de ruimte. Door de neutrale kleurstelling vormt de lamp een rustige basis binnen verschillende interieurstijlen.
Met een hoogte van 23 cm en een diameter van 21 cm kan de KARWEI plafondlamp Vic eenvoudig aan het plafond worden gemonteerd. De lamp is volledig vervaardigd uit metaal en wordt exclusief lichtbron geleverd, waardoor je zelf kunt bepalen welke E27 lichtbron het beste aansluit bij de ruimte.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 285464 |
| EAN | 8711297113930 |
| Gewicht product | 650 gr |
| Hoogte product | 230 mm |
| Lengte product | 210 mm |
| Breedte product | 210 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie