KARWEI plafondlamp Bastijn
39.99
Prijs: 12 euro
70% korting
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lampfitting:E27
- Materiaal:Glas
Plafondlamp Bastijn is een strakke, moderne lamp die perfect past in jouw interieur. Door de glazen kap wordt het licht groots verspreid en is de lichtbron duidelijk zichtbaar. Geef de lamp extra karakter door te kiezen voor een unieke energiezuinige LED filament lichtbron en maak de ruimte helemaal af! Plafondlamp Bastijn heeft een diameter van 10cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
KARWEI plafondlamp Bastijn12.00
Voeg product toe aan set
Totaal 12.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 478001 |
| EAN | 8711297372597 |
| Gewicht product | 800 gr |
| Hoogte product | 200 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
6 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Bastion is top
Top ………………………………………………..👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Tom
14 oktober 2024
5/5
Superleuk!
Ziet er goed uit en netjes geleverd!!!!!!!!!!!!!!!
Kim
3 juni 2020
5/5
Mooie lamp
Eens een keer wat anders dan een saaie plafondlamp. Bij ons hangt de lamp in de keuken. Daar match hij mooi met mijn mat zwarte fornuis.
Lucinda
29 juni 2018