Handson plankdrager wit 12,5 x15 cm
Prijs: 0.99 euro
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Draagvermogen: 20 kg
- Geschikt voor panelen vanaf 12,5 cm diep
De Handson plankdrager wit is een functionele plankdrager, maar geeft ook een leuke uitstraling. Ideaal te gebruiken in de berging of garage. Geschikt voor planken met een diepte vanaf 12,5 cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson plankdrager wit 12,5 x15 cm3.96
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 3.96
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 522675 |
| EAN | 8711247833369 |
| Gewicht product | 60 gr |
| Hoogte product | 125 mm |
| Lengte product | 35 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Meer in de lijn functioneel
Klantreviews
7 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Ook voor romans.
Doen zonder morren hun taak, ondersteunen ook de slechte literatuur.
Matige meter
21 januari 2025