Handson plankdrager wit 10x12,5 cm
Prijs: 0.79 euro
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Draagvermogen: 20 kg
- Geschikt voor panelen vanaf 10 cm diep
De Handson plankdrager wit is een functionele plankdrager, maar geeft ook een leuke uitstraling. Ideaal te gebruiken in de berging of garage. Geschikt voor planken met een diepte vanaf 10 cm.
Klantreviews
5 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Stevig
Goede prijs-kwaliteit verhouding, stevige plankdrager
Ninette
15 april 2021
3/5
Plankdragers
Simpel, doeltreffend. Niet teveel gewicht aanhangen.
Patric
12 augustus 2024
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson plankdrager wit 10x12,5 cm0.79
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 0.79
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 522674 |
| EAN | 8711247833352 |
| Gewicht product | 60 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 35 mm |
| Breedte product | 125 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.