Handson Oliv wc bril duroplast wit
Prijs: 37.99 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Sterk duroplast
- RVS Scharnieren
De Handson Oliv wc bril past op elke standaard toiletpot. De wc bril is gemaakt van duroplast, een zeer sterke kunststof. Op deze zitting krijg je 2 jaar garantie.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson Oliv wc bril duroplast wit37.99
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 37.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 529655 |
| EAN | 8711247856573 |
| Gewicht product | 2000 gr |
| Hoogte product | 52 mm |
| Lengte product | 449 mm |
| Breedte product | 380 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
7 klantreviews
5 sterren
5 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
5/5
Juiste prijs/kwaliteitverhouding
Makkelijk te monteren, stabiel.
Goed schoon te maken.
Wilma
25 februari 2025
5/5
Wc-bril
Deze bril zit prima, gemakkelijk te monteren.
Bij behorende sleutel is te zwak om een moer goed aan te draaien
Bert
7 februari 2021
4/5
T.o.v. Prijs goed en degelijk design
Tevreden. Makkelijke montage. Degelijk materiaal. Goede prijs/kwaliteitverhouding.
AvdB
1 maart 2021