Handson Erik wc bril duroplast wit met softclose
Prijs: 47.99 euro
Momenteel online niet op voorraad
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Duurzaam Duroplast
- Softclose wc bril
- Universele vorm
De Handson Erik wc bril past op elke gangbare toiletpot. De wc bril is gemaakt van duroplast, een zeer sterke kunststof. Dankzij de softclose scharnieren sluit de zitting altijd zachtjes en voorkomt hierdoor ook beschadiging aan het keramiek. Op deze zitting krijg je 2 jaar garantie.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Handson Erik wc bril duroplast wit met softclose47.99
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 47.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 529646 |
| EAN | 8711247853497 |
| Gewicht product | 1900 gr |
| Hoogte product | 55 mm |
| Lengte product | 452 mm |
| Breedte product | 378 mm |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Vaak samen gekocht
Klantreviews
38 klantreviews
5 sterren
25 reviews
4 sterren
9 reviews
3 sterren
1 review
2 sterren
0 reviews
1 ster
3 reviews
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantreviews
5/5
Mooie universele toiletzitting met soft close
Gemakkelijk te bevestigen toiletbril, schoonmaken is iets lastiger, kan niet simpel uitgenomen worden. Maar prima prijs/kwaliteit verhouding.
Margo
15 juni 2025
5/5
beter
eindelijk een wc-bril die zich stevig op de pot laat monteren
flor
11 februari 2025