Handson kluis inbraakwerend 23BK met sleutelslot
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Soort slot:Sleutel
- Accessoires bijgeleverd:Verankeringsmateriaal
- Materiaal:Metaal
Deze Handson inbraakwerende kluis 23BK is een erg veilige kluis die voorzien is van een sleutelslot. De buitenmaat van de kluis is 23x35x25 cm (hxbxd) en de binnenmaat is 22,5x34,5x19,5 cm (hxbxd). De kluis is voorzien van verankeringsgaten en het hiervoor benodigde bevestigingsmateriaal is meegeleverd. De wanddikte van deze inbraakwerende kluis is 1,5 mm en de wanddikte van de deur is 3 mm. Het gewicht is ca. 6,3 kg. De Handson inbraakwerende kluis 23BK wordt geleverd inclusief 2 sleutels. Kortom deze kluis is ideaal voor het veilig bewaren van bijvoorbeeld persoonlijke bezittingen of documenten.
Afmetingen:
- Buitenmaat (hxbxd): 230x350x250 mm
- Binnenmaat (hxbxd): 225x345x195 mm
Inhoud verpakking:
- Kluis met cilinderslot en 2 sleutels
- Verankeringsmateriaal
Technische specificaties:
- Gemaakt van staal
- Solide scharnier
- Donkergrijs
- 230 x 350 x 250 mm
- 15,1 liter
- Enkelwandig
- Wanddikte 1,5 mm
- Deurdikte 3 mm
Klantreviews
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 560614 |
| EAN | 8711247896418 |
| Gewicht product | 6600 gr |
| Hoogte product | 251 mm |
| Lengte product | 370 mm |
| Breedte product | 272 mm |
| Type(nummer) | 23BK |
| Merk | Handson |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie