Prijs: 52.99 euro
42.39 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Compact formaat van 5,3 x 10 x 17 cm, praktisch in gebruik
- Geborsteld koper voor een warme, luxe uitstraling
- Hoogwaardig materiaal en zorgvuldige afwerking
- Functioneel en stijlvol, ideaal voor handzeep
Geef jouw badkamer een stijlvolle en luxueuze uitstraling met de Haceka Kosmos zeepdispenser in geborsteld koper. Het strakke, moderne ontwerp en de warme koperen finish maken deze dispenser tot een elegant accent op je wastafel. Met afmetingen van 5,3 x 10 x 17 cm past hij praktisch in elke badkamer. Het hoogwaardige materiaal en de verfijnde afwerking geven een chique uitstraling en maken deze zeepdispenser een subtiele eyecatcher in jouw badkamerinterieur.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360326 |
| EAN | 8718848245638 |
| Gewicht product | 415 gr |
| Hoogte product | 148 mm |
| Lengte product | 117 mm |
| Breedte product | 69 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.