Prijs: 35.99 euro
28.79 met Club Karwei
20% korting
20% korting op bijna alle sanitair accessoires alleen met de Club Karwei Kaart, M.u.v. OK-label
Aanbieding t/m 10-05-2026
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 2 mei in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Geborsteld gouden afwerking voor een luxe, moderne uitstraling
- Capaciteit van 300 ml voor dagelijks gebruik
- Compact en stevig ontwerp, praktisch op elke wastafel
- Elegant en stijlvol, een blikvanger in de badkamer
Geef jouw badkamer een luxe en stijlvolle uitstraling met de Haceka Kosmos zeepdispenser in geborsteld goud. Het strakke, elegante ontwerp en de warme gouden finish maken van deze dispenser een echte blikvanger op je wastafel. Met een capaciteit van 300 ml biedt hij voldoende ruimte voor handzeep, terwijl het compacte formaat van 17 x 10 x 5,3 cm hem praktisch maakt voor vrijwel elke wastafel. De combinatie van geborsteld goud en minimalistische lijnen zorgt voor een moderne en chique touch, een subtiel luxe accent in jouw badkamer.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 360284 |
| EAN | 8718848229133 |
| Gewicht product | 520 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 53 mm |
| Merk | Haceka |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.