Flexa Creations binnenlak zijdeglans early dew 750 ml
Productomschrijving
- Hoge kleurintensiteit
- Superieur glad eindresultaat
- Superieur kleurbehoud
- Bestand tegen huidvet
- Kras- en stootvast
Luxe lak met zijdeglans resultaat
Flexa Creations Lak Zijdemat Early Dew 750 ml geeft houtwerk een verzorgde, zachte glans. De lak zorgt voor een nette, gelijkmatige afwerking en laat zich prettig verwerken met kwast of roller. De lak is geschikt voor binnentoepassing op deuren, kozijnen of meubels. De lak dekt goed en is eenvoudig aan te brengen.
Flexa Creations
Dankzij de HD Color Technology blijven de kleuren helder en beschermt de lak tegen kleurvervaging door UV-licht. De lak is op waterbasis, geurarm en geschikt voor binnen. Dankzij de krasvaste afwerking is het resultaat bestand tegen dagelijks gebruik. Niet verwerken beneden 10°C. Bij 20°C is de lak stofdroog na 1 uur en overschilderbaar na 4 uur. Het rendement is 12m² per liter.
Early Dew
Early Dew is een lichte pastelgroene tint met een subtiele blauwe ondertoon. De kleur zorgt voor een frisse en natuurlijke uitstraling en is zeer geschikt voor ruimtes zoals de hal, slaapkamer of badkamer. Early Dew past goed in Scandinavische, moderne en rustieke interieurs en combineert mooi met wit, licht hout en natuurlijke materialen zoals linnen, keramiek of rotan.

Ontdek alles over lakken
Bekijk het volledige assortimentPassende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 427015 |
| EAN | 8711113106979 |
| Gewicht product | 949 gr |
| Type(nummer) | Zijdeglans |
| Merk | Flexa |