KARWEI roller aflakset universeel 10 cm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Ideaal voor kleine oppervlakken
- Geschikt voor gladde ondergronden
- Gemaakt van schuim haren
- Voor lak op waterbasis en terpentinebasis
- 3-delige set met roller, beugel en verfbakje
KARWEI roller aflakset voor alle verfsoorten 10 cm helpt je om lak strak en gelijkmatig aan te brengen op elke ondergrond. In deze driedelige set vind je een verfbakje, een losse beugel met een schuimroller van 10 cm en een schuimroller van 10 cm. De schuimroller neemt verf soepel op en geeft die geleidelijk af zodat je zonder strepen langs randen en hoeken werkt.
Je gebruikt deze aflakset voor zowel watergedragen als terpentinegedragen verf. Na het lakken spoel je de schuimrollers eenvoudig schoon onder de kraan. Daarna berg je de onderdelen compact op zodat je bij de volgende klus direct door kunt.
Klantreviews
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 559676 |
| EAN | 8711297442450 |
| Gewicht product | 164 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 30 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie