Ga naar hoofdinhoud

Vloerkleed Berber Marroc happy 160x230 cm

Prijs: 399 euro
kleur:
Online op voorraad
Thuisbezorgdgratis
Vandaag besteld, dinsdag 16 december in huis
Click & collectgratis
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Handgemaakt vakmanschap
  • Warme en natuurlijke look
  • Veelzijdig en stijlvol
  • Unieke details

Geef je interieur een kleurrijke twist met de Marroc Happy! Dit wollen vloerkleed in Berber stijl is met oog voor detail en met de hand gemaakt. Wol heeft een warme uitstraling en is ook nog eens vuilafstotend. Dat is handig meegenomen wanneer het kleed op een plek ligt waar veel overheen wordt gelopen. De Marroc is een mooie toevoeging voor een knusse kinderkamer of misschien wel dé fleurige eyecatcher in jouw woonkamer. De franjes maken het zachte kleed af. Op zoek naar een uniek motief? Kies dan voor het kleed Marroc Happy!

Nieuwsgierig naar het andere patroon van de Marroc? Bekijk dan de Marroc Color!

Garantie
Het vloerkleed ontvang je met een jaar garantie zodat je op dit tapijt een betrouwbare aankoop doet. Ben je toch niet tevreden? Het kleed zit in een hersluitbare zak en kan je uiterlijk 30 dagen na aankoop omruilen in 1 van onze winkels.

Onderhoud

Plaats bij de voor- en achterdeur van je huis een deurmat. Dit minimaliseert de kans op vuil in je woning en houdt je vloerkleed schoon. Bovendien voorkomt het krassen op je laminaatvloer. Af en toe het vloerkleed omdraaien vermindert slijtage op druk belopen plekken. Elk type vloerkleed vereist specifiek onderhoud. Gebruik wekelijks een stofzuiger met een roterende borstel om je vloerkleed schoon te houden.

Vlekken

Behandel nieuwe vlekken direct om verdere verspreiding te voorkomen. Begin bij vloeibare vlekken altijd vanaf de buitenrand naar binnen toe te reinigen. Dep eerst alle vloeistoffen voorzichtig op met een schone, droge doek of keukenpapier. Wij raden aan om vlekken te behandelen met lauw water. Plaats een vochtige badstof handdoek of doek op de vlek en laat deze volledig opdrogen, vermijd wrijven. Voor rode wijnvlekken in het tapijt, gebruik geen zout of witte wijn, omdat dit de situatie kan verergeren. Het hardhandig schrobben van vlekken kan de garens van het vloerkleed beschadigen.

Handig als set kopen

Totaal 399.00

Specificaties

Product
Productnummer267853
EAN8717003448112
Gewicht product12600 gr
Hoogte product30 mm
Lengte product1600 mm
Breedte product2300 mm
MerkGeen

Bestel- en bezorginformatie

Bezorgd door PostNL
Vandaag besteld, dinsdag 16 december in huis
Gratis thuisbezorgd
Gratis retourneren in de bouwmarkt

Gratis retourneren in de bouwmarkt

Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.

Meer in de lijn Maroc

Klantreviews

5 klantreviews
5 sterren
3 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Gezellig en warm kleed
Het kleed geeft een knusse uitstraling en is mooi.
Peter en Janine
26 oktober 2025
4/5
Kleurrijk
Tevreden omdat het mooi is en warm aan je voeten! Staat super gezellig in ons huis.
Klaas en anja
11 maart 2025