HANDSON aansluitsnoer met eurostekker zwart 1,8 m
Beoordeeld met 4.6 van de 5 sterren, 9 klantreviews
Prijs: 2.99 euro
Online bijna uitverkocht
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Deze 1,8 meter lange witte aansluitsnoer met eurostekker is onder andere geschikt voor montage aan een tafelcontactdoos, wand- of vloerlamp, föhn of ander elektrisch (huishoudelijk) apparaat of gereedschap.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 306909 |
| EAN | 8711332369704 |
| Gewicht product | 92 gr |
| Hoogte product | 47 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 47 mm |
| Type(nummer) | Met eurostekker 1.8 meter |
| Merk | Geen |