Philips wandlamp voor buiten Buzzard MyGarden 60W LED verlichting zwart
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Buitenwandlamp voor wandmontage
- Geschikt voor lichtbron tot 60 watt
- E27 fitting
- Beschermingsklasse IP44
De Philips wandlamp voor buiten Buzzard MyGarden 60W LED verlichting zwart is een wandlamp voor buitengebruik. De lamp is geschikt voor een lichtbron met een maximaal vermogen van 60 watt en beschikt over een E27 fitting. De lichtbron is niet inbegrepen.
De wandlamp is gemaakt van aluminium en uitgevoerd in zwart. Door het open armatuur is de lichtbron zichtbaar. Met beschermingsklasse IP44 is de lamp spatwaterdicht en geschikt voor montage buitenshuis, bijvoorbeeld aan een muur of schuur.
De Philips MyGarden Buzzard wandlamp is ontworpen voor wandmontage en kan worden gebruikt voor functionele verlichting rondom het huis in vochtige buitenomgevingen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 554392 |
| EAN | 8718696156797 |
| Gewicht product | 866 gr |
| Hoogte product | 290 mm |
| Lengte product | 175 mm |
| Breedte product | 130 mm |
| Type(nummer) | 1723630PN |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie