Philips wandlamp MyGarden Creek 60W met bewegingsmelder zwart
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Buitenwandlamp met bewegingsmelder
- Geschikt voor lichtbron tot 60 watt
- Beschermingsklasse IP44
- Gemaakt van gegoten aluminium
De Philips wandlamp MyGarden Creek 60W met bewegingsmelder zwart is een buitenlamp voor wandmontage rondom het huis. De lamp is geschikt voor een lichtbron met een maximaal vermogen van 60 watt en beschikt over een E27 fitting. De lichtbron wordt niet meegeleverd. Met beschermingsklasse IP44 is de lamp geschikt voor buitengebruik.
De wandlamp is vervaardigd uit gegoten aluminium en uitgevoerd in zwart. Het ontwerp sluit aan bij klassieke buitenverlichting en is toepasbaar bij verschillende stijlen. De lamp is bedoeld voor functionele verlichting van buitenmuren.
De lamp is uitgerust met een bewegingsmelder waardoor het licht automatisch wordt ingeschakeld wanneer beweging wordt waargenomen. Zo wordt de buitenruimte alleen verlicht wanneer dat nodig is.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 467798 |
| EAN | 8718291443605 |
| Gewicht product | 716 gr |
| Hoogte product | 285 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 175 mm |
| Type(nummer) | 153883016 |
| Merk | Philips |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie