Philips wand- en plafondlamp Shore 17W
Prijs: 26.99 euro
18.89 met Club Karwei
30% korting
30% korting alleen met de Club Karwei Kaart, MUV plafondventilators
Aanbieding t/m 10-05-2026
Wattage lichtbron:
Voeg product toe aan set
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in bouwmarkt
- gratis
Niet op voorraad in onze bouwmarkten. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
Zoekt u een mooi vormgegeven lamp voor de zolder, berging, hal of het toilet? De grote, witte Philips Shore wand- en plafondlamp valt op door het reliëfmotief. De LED-lichtbron schijnt koelwit licht, zonder vertraging, en is energiezuinig.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips wand- en plafondlamp Shore 17W18.89
Voeg product toe aan set
Totaal 18.89
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 154224 |
| EAN | 8718699729073 |
| Gewicht product | 520 gr |
| Hoogte product | 72 mm |
| Lengte product | 320 mm |
| Breedte product | 320 mm |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Meer in de lijn Shore
Klantreviews
1 klantreview
5 sterren
1 review
4 sterren
0 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Veel + wit licht
Gloeilampen vervangen door deze LED lamp. Geeft veel en helder wit (koel) licht
13 januari 2024