Philips myLiving spot Runner wit
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtbron: Exclusief
De Philips myLiving spot Runner is een moderne spot. De moderne vormgeving wordt perfect gecombineerd met functionaliteit. De fraaie lijnen en eenvoudige vormen van de buisvormige spot in industriële stijl passen perfect in elk modern interieur. De smetteloze aluminium behuizing in het wit vult het sprankelende licht feilloos aan. De flexibele spot kun je iedere kant op draaien, zodat je het licht op elke gewenste plek kunt richten. De spot levert schitterend gebundeld licht, om een speciaal voorwerp te verlichten of een bepaalde sfeer te creëren. De spot wordt geleverd exclusief GU10 lichtbron.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 455243 |
| EAN | 8718291487920 |
| Gewicht product | 345 gr |
| Hoogte product | 107 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 110 mm |
| Type(nummer) | 530903116 |
| Merk | Philips |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie