Philips LED spot GU10 35W niet dimbaar
Prijs: 7.49 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Maximale lichtsterkte:255 lm
- Lampfitting:GU10
- Wattage lichtbron:4 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Vervang uw oude spotlamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-spot, met warmwit licht. Deze spot verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een GU10-fitting en gaat vaak perfect samen met uw in- of opbouwspots.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Philips LED spot GU10 35W niet dimbaar7.49
Voeg product toe aan set
Totaal 7.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153629 |
| EAN | 8718699776497 |
| Gewicht product | 50 gr |
| Hoogte product | 54 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 50 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.