Philips LED peer E27 10,5W filament helder niet dimbaar
Prijs: 15.49 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtopbrengst: 1521 lumen
- Lampfitting: E27
- Wattage lichtbron: 10,5 Watt
- Lichtkleur: Warm wit
Vervang je oude lamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze standaardlamp verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor jouw ogen. Deze lamp heeft een E27-fitting, en past dus in de meeste lampen met grote fitting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153301 |
| EAN | 8718699763015 |
| Gewicht product | 60 gr |
| Hoogte product | 104 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Duurzaamheid
Energie besparend
sustainableChoiceDescription.8
Stap voor stap maken we ons assortiment steeds duurzamer. Meer informatie over de duurzamere keuze.Bestel- en bezorginformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Gratis retourneren in de bouwmarkt
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop naar ons terugsturen via een PostNL-punt voor €4.95 of gratis retourneren in de bouwmarkt. Lees meer over retourneren.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen.
Vaak samen gekocht
Klantreviews
10 klantreviews
5 sterren
7 reviews
4 sterren
2 reviews
3 sterren
0 reviews
2 sterren
0 reviews
1 ster
1 review
Meeste sterren klantreviews
4/5
Veel licht laag vrrbruik wel erg duur
Prima lamp, geeft veel licht licht en relatief weinig verbruik. Wel een hele dure aankoop voor een simpele lamp
Jan Wiecher
24 september 2024