Philips LED kaars E14 40W mat niet dimbaar
Prijs: 8.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Lampfitting - E14
Lichtkleur - Warm wit
Maximale lichtsterkte - 470.0
Wattage lichtbron - 4.0
Vervang uw oude kaarslamp met een nieuwe energiezuinige Philips LED-lamp, met warmwit licht. Deze lamp verbruikt circa 80% minder energie dan traditionele lampen dankzij de nieuwste energiezuinige LED-technologie en ze gaan tien keer langer mee. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een E14-fitting en is vaak geschikt voor tafellampen of lusters.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153372 |
| EAN | 8718699763398 |
| Gewicht product | 14 gr |
| Hoogte product | 97 mm |
| Lengte product | 35 mm |
| Breedte product | 35 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en bezorginformatie
Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt dit artikel binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de bouwmarkt.
Klantreviews
8 klantreviews
5 sterren
6 reviews
4 sterren
1 review
3 sterren
0 reviews
2 sterren
1 review
1 ster
0 reviews
Meeste sterren klantreviews
5/5
Perfecte lichtkleur.
Het perfect van kleur. Wordt gebruikt voor een kleine lichtbak. Top.
Frank
21 oktober 2024
5/5
Gewoon een lamp
Geeft licht! En dat was ook de bedoeling. Het is gewoon een lamp.
Schepen
1 oktober 2024
2/5
Weinig lichtopbrengst
Aanpassen lampen naar Led lampen is geen verbetering
Manzondernaam
27 augustus 2024