Philips LED kaars E14 25W filament helder warmglow dimbaar
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, al na een uur af te halen in jouw bouwmarkt
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de bouwmarkt
Selecteer jouw bouwmarkt om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lichtopbrengst:250 lm
- Lampfitting:E14
- Wattage lichtbron:3 Watt
- Lichtkleur:Warm wit
Met deze Philips WarmGlow LED kaarslamp dimt u uw dagelijkse verlichting tot de aangename tonen van gloeilampen, net zo sfeervol als vroeger. Hoe meer u dimt, hoe warmer het licht. Hierin onderscheiden deze LED's zich van andere dimbare LED-lampen, die alleen minder fel schijnen wanneer ze worden gedimd. WarmGlow lampen tonen de ware kleuren van uw interieur, zoals bij natuurlijke verlichting. Of u nu 's avonds wilt ontspannen of fris aan de dag wilt beginnen, Philips WarmGlow LED's bieden het licht dat u nodig hebt. Met EyeComfort, voor licht dat aangenaam is voor uw ogen. Deze lamp heeft een E14-fitting en is vaak geschikt voor tafellampen of lusters.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 153442 |
| EAN | 8719514324152 |
| Gewicht product | 14 gr |
| Hoogte product | 97 mm |
| Lengte product | 35 mm |
| Breedte product | 35 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |