Philips Hue White Ambiance Color 2-pack
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Lampfitting: E27
- Wattage lichtbron: 9,5 Watt
- Lichtkleur: Rood-Groen-Blauw-Wit
De Philips Hue White Ambiance Color set bestaat uit 2 Led lichtbronnen die je kunt instellen in de kleuren rood, groen, blauw en wit. Led is een energiezuinig alternatief voor halogeen. Je bespaart op je verlichtingskosten en deze gaat langer mee. De Philips Hue is dimbaar en is te bedienen met de Smarthome applicatie. Met een grote lichtopbrengst van 806 lumen en een perfecte lichtkleur, creëer jij de gewenste sfeer in huis. De lichtbron bevat een E27 fitting en past hiermee in veel armaturen. De verlichtingsbron heeft een wattage van 9.5Watt en valt onder energieklasse A+. Dit is één van de meest zuinige energieklasses. Kortom, de Philips Hue White Ambiance Color set is een prettige verlichtingsbron voor in huis.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 131081 |
| EAN | 8718699736002 |
| Gewicht product | 434 gr |
| Hoogte product | 110 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Philips |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie